Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Bobek LL.M.

Profesjonalizm. Zaangażowanie. Odpowiedzialność.

Profesjonalna obsługa prawna dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta oraz odpowiednie rozwiązania dla biznesu.

czytaj więcej

O kancelarii

Kancelarię charakteryzuje przede wszystkim rzetelne i fachowe podejście do spraw ugruntowane zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Wychodząc naprzeciw obecnym i przyszłym klientom świadczę pomoc prawną nie tylko w siedzibie kancelarii czy w siedzibie klienta, ale także w dogodnym dla klienta miejscu na terenie całego kraju.

czytaj więcej

O kancelarii

 

Profesjonalizm – Rzetelne i fachowe podejście do spraw ugruntowane zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Mobilność i elastyczność – Chęć dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta: świadczenie pomocy prawnej w siedzibie kancelarii, w siedzibie klienta, w innym dogodnym dla klienta miejscu na terenie całego kraju.

Nowoczesne metody – świadczenie usług prawnych przy wykorzystaniu metod porozumiewania się na odległość (telefon, on-line) bez konieczności osobistego spotkania.

Indywidualne godziny spotkań – Godziny spotkań ustalane indywidualnie, po uprzednim kontakcie telefonicznym, smsowym lub mailowym. Na życzenie klienta możliwość umówienia spotkania w dni wolne od pracy oraz w weekendy.

O mnie

Nazywam się Magdalena Bobek i jestem radcą prawnym.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz German and Polish Law Europejskiego Uniwersytetu „Viadrina“ we Frankfurcie nad Odrą, a także Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

czytaj więcej

O mnie

Nazywam się Magdalena Bobek i jestem radcą prawnym.

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz German and Polish Law Europejskiego Uniwersytetu „Viadrina“ we Frankfurcie nad Odrą, a także Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Moje rzetelne i fachowe podejście do spraw ugruntowane zostało zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w praktykowanych przez mnie obszarach prawa w kancelariach prawnych w Polsce i za granicą.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świadczonych przeze mnie usług.

Oferta

Kancelaria świadczy profesjonalną pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, w formie jednorazowych zleceń, jak i stałej obsługi prawnej, dbając o to, by usługi wykonywane były na najwyższym poziomie staranności, przy poszanowaniu zasad etyki zawodowej.

Obsługa prawna obejmuje w szczególności:

  • sporządzanie pism przedprocesowych i procesowych, umów oraz opinii prawnych
  • reprezentowanie w postępowaniu przedsądowym, egzekucyjnym, w trakcie negocjacji biznesowych oraz w postępowaniu mediacyjnym
  • udzielanie porad i konsultacji prawnych
  • reprezentowanie przed sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji oraz instytucjami administracji państwowej i samorządowej

Porady prawne on-line

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Kancelaria świadczy również usługi online poprzez elektroniczną obsługę klienta. Obsługa prawna online może polegać w szczególności na uzyskaniu porady prawnej, opinii prawnej, przygotowaniu projektu umowy lub pisma procesowego za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

I

W celu uzyskania porady prawnej on-line należy skontaktować się z Kancelarią poprzez formularz kontaktowy lub przesłać wiadomość e-mail na adres Kancelarii: kancelaria@magdalenabobek.pl wraz z opisem swojej sprawy lub problemu prawnego.

II

W ciągu 24 godzin Kancelaria odpowie na Państwa zapytanie. Jeśli zajdzie taka potrzeba Kancelaria może zwrócić się do Państwa o udzielenie dodatkowych informacji lub o przesłanie dokumentów, niezbędnych w celu udzielenia porady prawnej.

III

Wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej on-line oraz termin wykonania usługi, zostanie ustalone po otrzymaniu wymaganych przez Kancelarię informacji lub dokumentów.

Kancelaria radcy prawnego

Magdalena Bobek LL.M.

Romualda Traugutta 2, 65-025 Zielona Góra
NIP: 9291783186

Numer rachunku bankowego:
29 1090 1320 0000 0001 4462 4899

Godziny pracy Kancelarii:
Poniedziałek – piątek: od 9:00 do 17:00

Spotkania odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Mapa dojazdu

Formularz kontaktowy

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Bobek z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Romualda Traugutta 2, 65-025 Zielona Góra, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 9291783186. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego.